• Alışveriş sepetiniz boş!

 • 0

  Golden Goat®1, normal beslenmenin mümkün olmadığı ya da yetersiz olduğu durumlarda güvenle kullanabileceğiniz Keçi Sütü Bazlı bir Beslenme Ürünüdür.

  GOLDEN GOAT®1 Yeni Zelanda'nın yeşilliklerinde doğal beslenerek yetiştirilen keçilerden elde edilen taze sütlerin doğal özelliklerini ve avantajlarını içeriğinde bulundurur.

  Daha Kolay Sindirim
  Orta Zincirli Yağ Asitleri (Medium Chain Fatty Acids/MCFA)
  GOLDEN GOAT®1 Keçi Sütü Bazlı Beslenme Ürünleri yüksek seviyelerde MCFA'ları içerir. (Prosser 2006) MCFA’lar, diğer yağ asitlerine göre daha basit bir mekanizma ile emilebilme özelliğine sahiptir.

  Keçi sütünün daha küçük yağ kürecik çapına sahip olması (Attaie2000) ve sindirim esnasında daha yumuşak pıhtılar oluşturması sayesinde GOLDEN GOAT®1 daha kolay bir sindirim sunmaktadır.

  Doğal Bileşikler
  Nükleotidler, serbest amino asitler ve poliaminler gibi birçok bioaktif bileşik keçi sütünde doğal olarak yüksek seviyelerde mevcuttur (Prosser 2005). GOLDEN GOAT®1 içeriğinde mevcut bu yapıtaşları sayesinde gelişme ve bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olur.

  Daha Az Alerjik Yük
  Keçi ve inek sütleri aynı proteinlere sahip olmalarına rağmen bunlar miktarları açısından farklı değerlere sahiptir (Ford2004). Sütte bulunup alerjiyi tetikleyen proteinlerden biri olan alfa-s1-kazeininin GOLDEN GOAT®1 beslenme ürünlerinde daha düşük değerlerde olması, alfa-s1-kazeini nedeniyle oluşan alerjik yükün daha düşük olmasına yol açar.

  Sindirime karşı dirençli olmaları, bazı proteinlerin alerjik reaksiyonlara neden olmalarında anahtar sebeplerden biridir.

  Keçi sütü, inek sütüne yakın miktarlarda beta-laktoglobulin içerir, ancak keçi sütünde bulunan beta-laktoglobulin'in daha etkin bir şekilde sindirilmesi neticesinde bağırsak içerisinde daha az miktarda beta-laktoglobulin kalır. Bu sayede beta-laktoglobulin nedeniyle oluşan alerjik yük GOLDEN GOAT®1’de daha azdır.

  Dengeli Bileşim
  Üretiminde kullanılan taze keçi sütü ana karakteristik belirleyici madde olmakla beraber gelişme için gerekli dengeli ve tam beslenme değerlerini sunması açısından diğer besinlerden gerekli miktarlarda içerir. Uygun seviyelerde esansiyel yağ asitleri profilleri sunması için içeriğine ilave edilmiş bitkisel yağlarla zenginleştirilmiştir.

  Normal gelişme ve büyüme sağlamak amacı ile Folik Asit dahil gerekli vitamin, mineraller ve diğer mikrobesin elementleri ile zenginleştirilmiştir.

  İlave Şeker İçermez
  Standart keçi ve inek sütleri beslenme için uygun özellikler taşımayabilir. Her iki süt de gerekli besin değerlerini karşılama yönünde belli başlı bazı vitamin ve mineraller açısından düşük değerlere sahip olmakla beraber içeriklerinde bulunan yüksek protein değerleri henüz gelişmekte olan sindirim sistemlerinde gereksiz zorlanmalara yol açabilir.

  GOLDEN GOAT®1 Keçi Sütü Bazlı Beslenme Ürünleri besin değerleri açısından dengeli bir bileşim sunacak şekilde formüle edilmiştir.


  Bütün ürünlerimiz % 100 Orijinal ve Distribütör ürünü olup; Garantili, Açılmamış Kutusunda veya ambalajında adınıza kesilmiş fatura ile birlikte size gönderilmektedir.

   

  İADE VE GARANTİ KOŞULLARI

  Mağazamızda satılan tüm ürünler,   % 100 Orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır.

  Teslimat anında üründe veya ürünün kutusunda herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzeri bir hasar görürseniz ürünü teslim almayarak tutanak tutturunuz ve ürünü kargo sorumlusuna iade ediniz.

  Kargo Firmaları tutanak tutulmadan Teslim edilen kargoları ürünleri hasarsız olarak teslim edilmiş kabul etmektedir. Bundan dolayı mağduriyet yaşamamak için sizin adınıza başkası da teslim alacaksa ürünleri kontrol edip öyle teslim alması gerekmektedir.

  Kargo şirketi tarafından size getirilen kargoda yerinizde olmamanız veya nedensiz kargoyu almamanız durumunda geri gelen siparişlerde kargo bedeli kesilerek iade işlemi yapılabilmektedir.

  Almış olduğunuz ürünlerin garanti kapsamında üretici ya da ithalatçı firmadan hizmet alabilmeniz için Faturanızı mutlaka saklayınız.

  Üretici ya da ithalatçı firmanın vermiş olduğu garanti kapsamındaki sorunlarınızı size kesilmiş Fatura ile o firmanın müşteri hizmetlerine başvurarak yapabilirsiniz.

  Garanti hizmetini alabileceğiniz üretici firma adresleri ve bilgileri size gönderilen ürün içinde mutlaka bulunmaktadır. Bu bilgilere ulaşamadığınız takdirde firmamızdan destek alabilirsiniz.

  Sağlık Bakanlığı Hijyenik Ürünler Tebliği gereği Distribütör/ithalatçı firmalar hijyenikliği bozulabilecek beslenme aksesuarları, göğüs pompaları ve emzirme ürünleri, biberon, emzik vs. gibi ürünlerin iade veya değişimini kabul etmemektedir

  İade durumunda iade işleminin gerçekleşebilmesi için size gönderilen ürünler ve fatura eksiksiz olarak geri gönderilmelidir.

   

  KARGO DURUMU

  Kuralları gereği bizim 3 iş günü içerisinde satın alınan ürünü/ürünleri göndermemiz gerekmektedir.

  Mamatürkiye olarak sizlerden gelen siparişleri aynı gün kargoya vermek için elimizden geleni yapmaktayız.

  Yaşanabilecek olumsuz durumlarda sizlerle irtibata geçilecektir.

  Firmamız Manisa merkezli olup Genellikle yapmış olduğumuz kargolar ertesi gün ulaşmaktadır.

  Uzun mesafelere ve bazı mobil bölgelere kargo şirketlerinin haftanın belli günleri teslimat olmaktadır bundan dolayı bu bölgelere teslimat 2-3 gün kadar uzama yaşanabilmektedir.

   

  Çalışma Saatleri

  Hafta İçi 9:30-18:00

  Cumartesi: 9:30-15:00

   

  Mamatürkiye olarak siz müşterilerimize mağazamızı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

   

  İADE / DEĞİŞİM BİLGİLERİ

  "Cayma Hakkı Kullanımı ve İade Şartları", "6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun" ve "Mesafeli Satışlara Dair Yönetmelik" hükümlerine tabi olacaktır. İade veya değişim yapılacak ürünün, Mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firması ile gönderilmesini rica ederiz. Anlaşmalı kargo hakkında detaylı bilgi almak için Mağazaya Soru Sor alanından iletişime geçebilirsiniz. 

  Ürün sorusu sorabilmek için Giriş Yapın yada Üye Olun

  Ürün Bilgi
  Ürün İçeriği Keçi Sütü
  Yaş Aralığı 0-6 ay

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi
  Doğrulama Kodu

  Golden Goat Keçi Sütü Bazlı Beslenme Ürünü/1 (3 Adet)

  • 114,90 ₺


  Etiketler: Golden Goat Keçi Sütü Bazlı Beslenme Ürünü/1 (3 Adet)