• Alışveriş sepetiniz boş!

 • 0

  Hakkımızda

  Mamaturkiye, Türkiye’nin her bir noktasındaki anne adaylarının ve 0-12 yaş arası çocuk sahibi annelerin aradıkları tüm ürünleri ekonomik fiyatlarla tek noktadan satın alabilmesini sağlamak
  amacıyla Temmuz 2014’de kurulmuştur.

  Misyonumuz;

  Sevgili annelerimizin en değerli varlıkları çocuklarımızın  değişen  ihtiyaç ve isteklerini, onların beklentileri doğrultusunda karşılayarak sürekli en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Yüksek kalite seviyesinde ürün ve hizmet sunarak daha çok müşterinin sadakatini  ve güvenini kazanmak aynı zamanda çevreye ve topluma karşı sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmektir.

  Vizyonumuz;

  Tüm annelerimizin en değerli varlıkları çocuklarımız için kalitemizi sürekli arttırarak maksimum müşteri memnuniyetini ve mutluluğunu esas, markamızın gelişimini hedef alarak ilerlemektir.

  Farkımız;

  Hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet anlayışımızla ihtiyaç ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak. 
  Detaylı ürün açıklamaları, ürün fotoğraf ve videoları, üyeler tarafından yazılan ürün yorumları ile annelere danışmanlık yapmak, ayrıca kullanım kolaylığı ve satış sırası/sonrası müşteri desteği gibi sunduğu hizmetler ile annelerin hayatlarını kolaylaştırmak Mamaturkiye’nin her zaman birinci önceliğidir.

  Türkiye’nin en çok uygun fiyatlarını sunan anne-bebek-çocuk sitesidir. Ürünler %100 orijinal ve garantilidir. Mamaturkiye ’de tüm ürünler özenle seçilir ve en iyi markaların ürünleri satışa sunulur. Sipariş verilen ürünler 1 iş günü içerisinde kargoya verilir ve güvenli şekilde adresinize teslim edilir.

  365 gün 7/24 alışveriş Mamaturkiye, fırsat veya kampanya sitesi değil, aradığınız tüm ürünleri 365 gün 7/24 alışveriş en uygun fiyata bulabileceğiniz bir online satış sitesidir.

  Saat 16.00 dan once verılen siparişler gün içinde kargoya verilir , hızlı ve zamanında teslimat, özenli müşteri hizmetleri. Ürünler 1 gün içerisinde kargoya teslim edilmekte ve en kısa zaman içerisinde adresinize ulaştırılmaktadır.

  Kredi kartı, kapıda ödeme, havale seçenekleri- Kredi kartı ile ödeme yanında  banka kartı,havale ve kapıda ödeme ile Mamaturkiye zengin ödeme seçenekleri sunar.

  Calışma prensibimiz;

  Vizyonu, üyelerinin mutluluğuna verdiği önem, özenli ve zamanında sipariş gönderimleri ve sunduğu müşteri hizmetleri ile Mamaturkiye her geçen gün büyümeye ve üyelerinin alışveriş deneyimini daha da iyi hale getirmek için çalışmaya devam etmektedir.

  Bize ulaşın:

  Her türlü soru ve öneriniz için hafta ici 09-18:00 arasi 0850 840 32 77’den veya 
  info@mamaturkiye.com'den bize ulaşabilirsiniz.Süpriz kampanya ve fırsatları takip etmek için adresinden Sitemize üye olabilirsiniz. Bizi aşağıdaki sayfalarimizdan da takip edebilirsiniz :)

  Facebook: https://www.facebook.com/mamaturkiye
  Instagram: http://instagram.com/mamaturkiye (#mamaturkiye)