• Alışveriş sepetiniz boş!

 • 0

  Kargo Teslimat

  Teslimat

  Siparişinizin kargoya veriliş tarihi sepetinizde bulunan diğer ürünlere bağlı olarak değişebilir.
  Size, mamatürkiye ailesi olarak siparişinizi en kısa sürede teslim etmek için elimizden geleni yapacağımıza söz veriyoruz.
  İade

  Mamaturkiye.com' da satılan tüm ürünler distribütör firmaların garantisi altındadır.
  Mamaturkiye.com iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder.
  Mamaturkiye.com sitesinden yapılan tüm alışverişlerde, aldığınız ürünle ilgili olarak, ürünün yer aldığı paketin kargo görevlisinin yanında açılması ve eksik olan ürünler için tutanak tutturulması gerekmektedir.
  Mamaturkiye.com 'a gelen ürünlerin tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır.
  İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.
  Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1- 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.
  Satın aldığınız ürünleri kutusunu açmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozmadan, satın aldığınız tarihten itibaren on (10) gün içinde teslim aldığınız şekliyle ürünü, ürün faturası ile iade edebilirsiniz.(Gıda Ürünleri Hariç)
  Siparişini verdiğiniz ürünleri kargo çıkışı yapılmadan önce gerekçe belirtmeksizin iptal edilmesini istiyorsanız info@Mamaturkiye.com adresine veya iletişim formlarından sipariş iade kısmından iade talebinde bulunabilirsiniz. İade işlemlerinde Kargo ücreti iade edilen ürünün toplamından kesilerek iade edilir.


  Ürün değişimi ve iadesi hakkında

  Anlaşmalı kargolarımız üzerinden ürün değişimi ve ürün iadesi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

  Anlaşmalı kargolarımız dışında gönderilen  ürün iadesi ve ürün değişimi işlemleri kesinlikle tarafımızca kabul edilmeyecek ve teslim alınmayacakır.